Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spiekłam się! RATUNKU!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-23, 10:49   #5
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Spiekłam się! RATUNKU!

o jo joj... ja nie martwilabym sie na twoim miejscu czy za pare dni bedziesz mogla wyjsc na slonce i czy skora Ci zbrazowieje, tylko zawracalabym sobie glowe raczej poparzona skora i unikania tego w przyszlosci. po pierwsze przyzwyczajaj skore do slonca : nie opalaj sie do godz conajmniej 14 a do tego uzywaj kremu z filtrami. Jak juz uzyskasz pierwsze efekty, zmniejsz filtr ale dalej unikaj slonca w poludnie. Co do kremow z filtrami to polecalabym Tobie te bez srodkow zapachowych! Perfumy czesto dodatkowo uczulaja a i moga powstac przebarwienia!!Pamietaj, ze slonce jest w tych godzinach najgorsze-moim zdaniem pali a nie opala.. Ach, polecam jeszcze beta-karoten. A co do poparzonej skorki polecam Balsoderm albo masc Bepanten-doskonale goi skore. Zyczej zdrowej opalenizny Ach. Poczekaj jeszcze z opalenizna, "majowe" slonce jest bardzo ostre!! Przyjdzie lato _ mam nadzieje_ i na pewno zdazymy jeszcze zlapac sliczny kolorek!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując