Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne - jakie? (opis i opinie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-31, 20:46   #1
biel33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 31

Filtry mineralne - jakie? (opis i opinie)


W zwiazku z kontrowersjami dotyczacymi filtrow chemicznych chcialabym, abysmy w tym watku zebraly opinie na temat konkretnych filtrow mineralnych. Ja osobiscie zuzylam 1 opakowanie SVR 50 tamtego lata i bylam dosyc zadowolona, ale wtedy jeszcze nie wiedzialam o przepisowej ilosci 2ml - pewnie teraz bylabym mniej zadowolona). Mimo ze uzywalam go oszczednie sluzyl mi dobrze, przypomina bardzo dobrze kryjacy, jasnobezowy podklad, slicznie wyglada od razu po nalozeniu, po kilku godzinach troche sie zbiera w zalamaniach i miejscach suchych.
Wiem ze jeszcze jest mineralna avenka, ale niewiele o niej na KWC, Nivea, Mustela, Penaten. Nie mialam z zadnym z nich do czynienia.
Dzis dziecku do ciala kupilam Ziajke mineralna 30, ladnie pachnie i i ladnie sie smaruje, gladko wsiaka. Ochrone sloneczna jej ocenie jak w koncu slonce wyjdzie, a moze niech tak mocno nie wychodzi skoro takie zamieszania z tymi filtrami ) - oczywiscie zartuje ))
biel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując