Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne - jakie? (opis i opinie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-01, 15:31   #7
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry mineralne- jakie? (opis i opinie)

Ja też stosuję SVR 50 tonujący, mam już nową wersję i nie widzę różnicy między starą a nową. Nie wiem, jak ze składem, ponieważ na opakowaniu nie ma listy - tylko napis, że 100% filtry mineralne.

Cóż, ja staram się nakładać przepisową ilość na twarz i w zasadzie odnoszę wrażenie, że gdyby to miało być więcej niż 2 ml, to bym się załamała - a tak w zasadzie wszystko się wchłania. Smug nie ma, muszę tylko po prostu wszystko dokładnie rozetrzeć na twarzy. Zajmuje mi to w zasadzie tyle samo czasu ile nałożenie podkładu, a dzięki temu, że SVR tonuje, i ma taki kolor, jaki akurat pasuje do mojej karnacji, nie muszę używać żadnego podkładu. Rzucam tylko odrobinkę brązera na kości policzkowe (w naprawdę malutkiej ilości, a la róż do policzków), żeby buzia nabrała "koloru" i wsio gotowe.

Zauważyłam tylko, że w ciągu dnia SVR "zbiera się" na czole między brwiami, ale już wiem, dlaczego - pierwsza sprawa to sebum (robi swoje, i jednak zrezygnuję z nakładania kremu na czoło), a druga sprawa to moje odruchowe marszczenie czoła. Teraz będę miała pretekst, żeby pilnować się z tym czołem (co też wyjdzie na dobre mojej urodzie ).
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując