Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne - jakie? (opis i opinie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-02, 13:29   #18
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry mineralne- jakie? (opis i opinie)

Ja używam z wielkim zadowolenie SVR 50 od czterech czy pięciu lat. Na lato odstawiam, bo dla mnie za ciężkie. Sprawdzałam ją na nasłonecznionych lodowcach, gdzie zawsze zdawała egzamin, czego nie dało się powiedzieć o Biodermie (jak to wynikało z porównania z inną wizażanką) - już o tym wielokrotnie mówiłam. Bardzo lubię - więcej w wątku mu dedykowanym

Z mineralnych uzywam jeszcze z doskoku Avenki mleczko 50. Mówię z doskoku, bo bieli mi paszczę straszczliwe, a poza tym, zostawia taką tłustą wartswę, czuję się jak zaklajstrowana. Ale jak mnie nikt nie widzi, to się zajmuę ogrodem z tą biała potworą na twarzy i też dobrze chroni.

Moje odczucia są takie - mineralne (nietonujące) bielą paszczę no i wiadomo, że mogą zatykać. Nie umiałabym czymś z takim iść do ludzi, bo makijaż na Avene mleczko 50 to nieporozumienie - wydawało mi się, ze jestem w miarę uzdolniona w tym zakresie, a przynajmniej na tyle, zeby nałozyć równomiernie podkład - niestety, nie w tym przypadku. Nawet mocne samoopalenie buźki na niewiele mi pomaga, bo i tak przyjdzie Avene i wybieli
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując