Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-15, 17:14   #13
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Da się . Firma Kotanyi ma w ofercie suszoną skórkę pomarańczową (kosztuje jakieś 2 zł/20 g).
A gdzie dostanę taką skórkę? Tesco, Carrefour, jakieś osiedlowe sklepiki?

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Rybom, algom i innym morskim żyjątkom, produktom sojowym, zielonej herbacie...
Myślę, że znaczenie ma też sposób w jaki przyrządzają te smakołyki.
Ja osobiście nie przełknę żadnego morskiego organizmu, który nie jest rybą. W ostateczności krewetką Może kiedyś jeszcze się do tego przekonam, póki co sam zapach mnie odstrasza
Za to zieloną herbatę piję często, ale niestety pewnie nijak się ona ma do tej prawdziwej zielonej herbaty.

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Miałam gdzieś fajny opis. Jeśli tylko znajdę, to wkleję.
Generalna zasada jest taka, żeby masować delikatnie, nie rozciągać skóry i wykonywać ruchy zgodne z przebiegiem mięśni. Ale ponieważ nie jestem specjalistą, radzę się jeszcze upewnić w tej kwestii
Byłoby świetnie jakbyś znalazła ten opis

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
masaż twarzy?- myślę, ze wystarczyć może codzienne wklepywanie kremu, ja sama na to poswięcam z 10 min
Cierpliwa z Ciebie dziewczyna Ja zwykle smaruje kremem i tyle. Ale od kiedy tak zbzikowałam na punkcie japońskiej pielęgnacji postanowiłam, że trochę dłużej nad tą cerą posiedzę. Mleczko do demakijażu kupiłam i dzisiaj będzie długi demakijaż z masażem.


Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
super temat!

pytanie co chodzi z tym podgrzewaniem rzęs?????????


Sporo stron o tej kosmetycznej tematyce ostatnio odwiedziłam i pamiętam, że czytałam coś o tym podgrzewaniu. Nie zainteresowało mnie to jakoś specjalnie, więc nie zapisałam strony. Postaram się poszukać i wkleję. Nie wiem jak wygląda to tradycyjne podgrzewanie, ale w artykule czytałam, że L'oreal wyprodukował coś specjalnie dla Azjatek. Tusz z podgrzewaniem.

EDIT:
Znalazłam!
Cytat:
Najważniejsze dla Azjatek są podkręcone rzęsy, które 'otwierają' oko. To dla nich naukowcy z laboratoriów L'Oréala opracowali prototyp maskary z podgrzewaczem polimerów, która po podgrzaniu tuszu powoduje mocne podkręcenie rzęs.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując