Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-22, 09:35   #21
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Ja zamowilam sobie roz z odcieni cieplych, cien jasno rozowy ( glownie dlatego ze mozna go rowniez uzywac na policzki i usta ) i korektor. Dam znac jak paka przyjdzie i wyprobuje te wynalazki . Jak beda fajne to pewnie zamowie jeszcze puder brazujacy i podklad.

Dostalam przesylke ! Jakie to sa malenstwa ! Troche wieksze od opakowan cieni APC ! Poki co wrazenia na goraco... Opakowania zdecydowanie niewygodne, juz mysle gdzie ich zawartosc przesypac... Maja sitko ( tzn korektor i roz ) ale wydobywa sie z nich sladowa ilosc nawet przy intensywnym "targaniu" . Srednica opakowania jest tak mala ze nie ma szans na wpakowanie tam pedzla, a jak w inny sposob mam nakladac roz?! Cien jasnorozowy, w opakowaniu wyglada super, natomiast po nalozeniu na powieke, zostaje tylko taki metaliczny poblask, na policzkach pewnie bedzie wygladal raczej chorobliwie, ten jasny, ladny kolor gdzies znika... Korektora jeszcze nie uzylam, kolor ma bardzo jasny, prawie bialy... Roz ma ladny kolorek, tez jeszcze nie nakladalam, bo musze pomyslec nad przesypka, choc nie wiem czy nie wybralalam za jasnego odcienia. Dostalam tez dwie probki cieni, jeden bialy - pieknie sie swieci i zostawia taki srebrzysty, sniezny poblask i cos w guscie przygaszonego, ciemniejszego rozu - takze ladny, ale na razie tez przetestowany tylko na rece.
Biorac pod uwage wielkosc tych kosmetykow to roze, pudry, korektory i podklady wychodza bardzo drogo, cienie raczej w bardziej normalnej cenie, chyba ze to wszystko okaze sie hitem i bedzie dziko wydajne .

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:02 Powód: post pod postem
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora