Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-23, 10:02   #23
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Nie przesypuj!! tego się używa naprawdę niewiele (myślę o pudrze). Początkowo rzeczywiscie źle się wysypuje bo w pudełeczku produktu jest dużo tzn jest on tam ubity i trzeba np drugim końcem pędzelka w sitko stukać żeby coś wytrzepać aby było ok. Ale ogólnie opakowanie jest przemyślane. zakręć, potrzep pudełeczkiem do góry dnem i odkręć trzymając je nakrętką do dołu. Puder zbierz pędzelkiem z nakrętki. To odnośnie pudru czy cienia. Natomiast podklad używam inaczej, nakładam do palcami więc wytrzepuję go w zagłębienie dłoni. Co do wydajności. Puder wystarczy mi na baaaaaardzo długo. Kupiłam opakowanie zawierające 20 gr pudro. To mi wystarczy na lata!! Gorzej z podkładem. Znika i tyle. Trochę więc to drogo wychodzi ale jestem nim nadal tak zachwycona, że zupełnie nie kuszą mnie żadne inne podkłady.

I jeszcze jedno.Na KWC są recenzje tych kosmetykow. Dziewczyna tam pisze, że kupiła 9 g podkladu, dzieliła się tym z kimś, używała przez dwa miesiące i nie było widać ubytku. Zachodzę w głowę jak to możliwe. Ja kupiłam 20 g, używam od półtora miesiąca i połowy nie ma. A wcale nie nakładam na twarz tapety.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:02 Powód: post pod postem
margop jest offline Zgłoś do moderatora