Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin, normalny objaw?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-30, 14:37   #5
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: Differin, normalny objaw?

hmm.. wiesz co mialam ten am problem nie wiem ile masz lat ja 19... i tak na prawde na swiecenie sie skury pomogly mi tabletki antykoncepcyjne diane 35 po nich skora mi sie juz w ogole nie swieci wrecz przeciwnie musze czasem natluszczac...moze tez wybierz sie do ginekologa?? jesli natomiast to nie wchodzi w gre to . to co moge polecic to uzywaj dalej diferinu na noc.. efekty widac dopiero po ok 2,5 miesiaca.. a teraz np myj buzie zelem do cery tradzikowej... i w ciagu dnia przemywaj tnikiem alo do cery mieszanej albo tradzikowej... uzywaj kremu nawijzajacego ale jakiegos delikatnego... mozesz nawet ten dla dzieci i niemowlat... przyszlo mi tez do glowy ze jest skinoren i zineryt.. polecam serdecznie skinoren mi bardzo pomogl po 3 miesiacach nie mialam zadnego tradziku a na prawde mialam ogromny problem... zapytaj o to zermatologa pozdrawiam
młodaa napisał(a):
> Dziekuje za odpowiedzi
> Czy Differin pocno p[odraznia mi skore? wlasnie nie i to jest bardzo dziwne. Moze dlatego, ze daje go malo-jak pisalo na ulotce dolaczonej, w malej czy wiekszej ilosci dziala tak samo tylko w wiekszej moze wystapic podraznienie skory. Poza tym raczej na dzien nie uzywam kremow nawilzajacych, raczej jesli jzu po poludniu jak przyjde ze szkoly po zmyciu makijazu a na nic znowu Differin.
> Myslalam o sztywcie Buorjois ale po wzssytkich bazach ktore mialam (tj. Lumene, Sephora) sypalo mnie dosc dokladnie i nie pomagaly za bardzo na swiecenie sie skory.
> Czy nie odstawiam leczenia, ale co ze swieceniem sie cery?
>
>
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując