Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 18:25   #18
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

P4W
Ja też mam cerę mieszaną w kierunku suchej , to może on nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mariola ja też zamówiłam tą emulsje na noc Clarinsa, ma brdzo dobre opinie na KWC, więc pokładam w niej duże nadzieje
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
I ja,i ja,ale bez opakowania i też pokładam w niej ogromne nadzieje
Ja też kliknełam bez opakowania i nie wiem czy płacić Już 3 paczki lecą do mnie z tru, ta by była 4-tą w tak krótkim czasie
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dobre wieści, ja może się zakocham w następnym tygodniu jak do mnie doleci

Mariola Ty pytałaś o to serum Dr. Brandta, ja to mam i jak dla mnie to rewelacja, baaaaardzo fajne, zresztą wszystko co do tej pory z tej firmy miałam super było. Sama się też zastanawiam czy nie kliknąć kolejnego, no ale teraz zakupiłam to serum Borghese i Murada co wychodziły za niecałe 50 PLN i wiec mam zapasy a poza tym 100 PLN wydaje mi się drogo przy cenach tych wcześniejszych no i muszę oszczędzać, więc mam nadzieję że się nie złamię.....
Ja też wzięłam te Muradki za niecałe 50 zł 2 sztuczki i jeszcze emulsję Muradka - Detoksykująca emulsja do twarzy -City Skin Detox Treatment 30ml i jeszcze Clarins - Regenerująca emulsja do twarzy na noc Renew Plus Night Lotion (bez opakowania)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora