Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadka czy o to chodzilo? Fiolet :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-01, 12:16   #35
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pomadka czy o to chodzilo? Fiolet :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
No kusza jak nie wiem, a ja nie jestem twarda

A co do gornej polki to mnie kiedys tez nie bylo stac i wzdychalam. Teraz poniewaz relacja cena-zarobek jest zupelnie inna niz w PL moge sobie pozwolic na kupowanie ale tez nie jakis hurtowych ilosci. Na pocieszenie powiem ci ze ceny nie zawsze idzie z jakoscia. Juz sie przekonalam.
Z tą jakością to masz rację. Zdaję sobie sprawę, że niekoniecznie coś za 150,o musi być lepsze od tego za 10, o zł. Jednak jest kilka rzeczy z kolorówki, które chciałabym przetestować i nie w sklepie.
Podejrzewam, że gdybym się uparła [uprzeć się potrafię ] to pewnie bym sobie kupiła cienie, które mi się podobają z Chanela, czy tusz Diora. Jednak na razie nie szaleję, włosów z głowy nie rwę. Nie chcę dojść do sytuacji obłędu, że zamiast sobie kupić rzeczy pierwszej potrzeby, najpierw kupię Diora, bo mi się podobał... O nie! To byłby absurd.
Jest też Allegro gdzie można kupić kilka rzeczy taniej z firmowych kosmetyków, choć tam trzeba uważać na podróby, bo jest teo cholerstwa od groma. Niektórzy sprzedający są tak bezczelni, że sprzedają podróbkę jako oryginał po cenie oryginału. Inni są bardziej ludzcy i swoją podróbę wyceniają na kilka zł.

Ah te kosmetyki, temat i wydatek niekończący się.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując