Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbacie o włosy biochemiczki? Nasze patenty na piękne włosy - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-19, 12:02   #21
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Ochrona włosów latem

Cytat:
Napisane przez Sandija
Miss holland, a możesz dać jakiś link do tej mgiełki Avonu? A filtry to ona posiada?
A w ogole to witaj, dawno Cię tu nie widziałam
No hej Czytam Was codziennie, ale jakos sie nie odzywam
Wiec ta mgielka nazywa sie Avon Exotic Beach, nie moge nic znalezc w necie na jej temat...Moge pzrepisac sklad
aqua,cyclopentasiloxane,p olyquaternum-37, dimethicone,phenoxethanol , parfum, propylene glycol, dicaprylate/dicaprate, imidazolidinyl urea, creatine, propylene glycol, peg-150/decyl alcohol/smdi, copolymer, ppg-1 trideceth-6, dimethiconol, benzophenone-4, aminomethyl, propanol, geraniol, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, alpha-isomethylionone

kurcze, od razu przypomnialo mi sie pisanie wzorow strukturalnych podobnych zwiazkow... jak dobrze, ze juz za pare dni wakacje

W ogole Sandija ja Cie doslownie kocham za to, ze doradzilas mi ten krem antybakteryjny AA... jest po prostu g e n i a l n y, odstawilam calkowicie Differin i nie mam praktycznie zadnych nowych "niespodzianek", ok koniec offtopa
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując