Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-16, 20:37   #14
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: balsam brązujący Holiday Skin a inne

A ja własnie kilka dni temu zakupiłam sobie ten balsamik...Mam do cery ciemniejszej. Wcześniej próbowałam samoopalacz Lirene do twarzy i Daxa w piance. O ile Lirene było ok (nie stosowałam na twarz a na ciało), to Dax mnie uczulił, a zapach samoopalacza był tak intensywny, ze nie mogłam spać, bo przez sen czułam ten smrodek. Oczywiście są osoby, którym to nie przeszkadza, ja też bym jakoś to przeżyła, gdyby nie uczulenie, bo opalenizna po Daxie była taka naturalnie brązowa.

Jeśli chodzi o balsam Johsona to sprzedawany jest w takich samych pojemnikach jak inne balsamy tej firmy z tym, że opakowanie jest koloru zółtego. Efekt i to dośc intensywny widac już po dwóch użyciach, czyli jak na balsam brązujący działa całkiem intensywnie. Opalenizna jest raczej taka żóltawo-złotawa, ale całkiem ładna.
Gdzieś czytałam wypowiedzi, że jest to balsam, który nie powoduje charakterystycznego zapachu samoopalacza, niestety z tym sie nie zgodzę. Zapach jest wyczuwalny, ale po dwóch prysznicach znika

W sumie całkiem niezły...ale ja tęsnikę za starą wersją białej brązującej, Kolastyny (którą tak niefortunnie udoskonalono) z wyciągiem z orzecha włoskiego, dającej subtelny efekt opalenizny, pachnącej przy tym pięknie czekoladą....
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując