Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Strawberrynet
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 10:23   #20
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Zakupy na Truskawie

Cytat:
Napisane przez pink-cashmere
Mnie wlasnie tez powtrzymuja wysokie koszty ubezpieczenia przesylkiWtedy perfumy nie wychodza juz wcale tak tanio skoro musze doliczyc do tego jeszcze 15s przesylki zrezygnowalam na razie z zakupow na truskawceBo jednej flaczeczki perfum nie oplaca mi sie kupowac a na wiecej nie mam funduszy
Powiem tak, to ubezpieczenie jest nieobowiazkowe. pozatym ani razu nie zdarzylo mi sie zbey cos doszlo rozbite czy paczka byla okradziona.
a nie uebzpieczam jej i nie place za przesylke.
pozatym trawberrynet.com jest powazna firma, zwracaja koszty akcyzy jezeli taki Cie dopadna, jezeli cos sie stanie z przesylka tez pomagaja: albo oddaja kase, albo dostajesz produkt nowy.
to sa jak dla mnie bardzo bezpieczne zakupy, jeden minus to fakt ze trwa to i do 10 dni zniam paczka dotrze do polski, ale w kazdej chwili, nawet przez poczte w Honk Kongu mozesz sprawdzac gdzie paczka jest, dopiero jak dotrze do polski poczta w Chinach ne jest w stanie okreslic co sie dzieje z paczka, alew srodku jest zawsze informacja co zamowilas, wiec zawsze mozna zlozyc reklamacje na pcozcie jezeli widac ze paczka byla otwierana i cos zginelo.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując