Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 14:55   #24
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to ostatnie tez cie nie bolało?

Nie bolalo ,bardziej bolal zaszczyk znieczulajacy niz samo przebicie




Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jak ja uwielbiam sformuowanie...pircing :| skad to sie wzielo?
intymne nie bola az tak..zalezy jeszcze jaki.

No wlasnie zalezy jaki i gdzie



Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
mam na mysli łechtaczke.Bo rozumiem ze co innego moze nie bolec az tak.
Ja mam wlasnie lechtaczke(napletek) ale fotki wklejac nie bede bo to nie higieniczne



Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
lechtaczki samej w sobie sie nie przebija poniewaz w 99% grozi to uszkodzeniem nerwow a wiadomo do czego to prowadzi.
najczestszym przebiciej jest vertical hood czyli przebicie "napletka" lechtaczki w pionie ze tak napisze...robi sie jeszcze horizontal hood w napletku ale poziomo....jest jeszcze masa innych rodzajow przebic intymnych ale nie chce mi sie rozpisywac najczesciej wlasnie robia sobie dziewczyny verticala bo...poteguje przyjemnosci
Tak to jest prawda mozna uszkodzic nerwy dlatego nie kazdy to tez robi,ja natomiast mialam robione w klinice u lekarza,poniewaz nie kazdy moze robic zaszczyki znieczulajace tylko lekarz .Wkoncu intymnie miejsce jest inne niz wszystkie i dlatego balam sie isc do goscia co robi dziary bo nigdy tez nic nie wiadomo i oni uzywaja tylko masci znieczulajacych.Choc pozostale kolczyki mialam robione u kosmetyczki i u picera.Robia jeszcze inaczej intim na christine czyli wzgorek lonowy ale tam niewiem czemu sie balam ,bo mowil mi ten facet ze tam dluzej sie goi i ja mam na napletku jak w pepku kolczyk w ksztalcie banana
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując