Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Delikatne, naturalne makijaże
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-05, 19:28   #103
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Delikatne, naturalne makijaże

Witam serdecznie,

Zdejcia sa istotni inspirujace, choc mysle, iz zrobienie takiego makijazu jest po prostu wirtuozeria warsztatowa. Niestety nie moge sie poszczycic takimi umiejetnosciami ;-(, dlatego prosze, moze ktos ma jakies tips&trics, ktore ulatwia walke o taki makijaz? Jesli tak to napiszcie
Jesli chodzi o mnie sprawa wyglada nastepujaco: najwiekszym wyzwaniem moze zaproponujecie? Na twarz klade baze rozswietlajaca diviniory i podklad fleur, puder to klasyczne meteoryty, roz tez diviniora, ktory nieraz lacze z YSL. Nie modeluje specjalnie twarzy poniewaz mam owalna, wiec niewiele (takie mam zludznia) powinnam przy niej majstrowac. I tu zaczynaja sie prawdziwe katusze... czy! Nie wiem jak zrobic by wygladaly naturalnie, do brwi stosuje zimne braz guerlaina z serii mosaics bo jestem latem (chyba ;-), potem jakis cien bazowy - ozjasniacz, potem kredka chanela - wenetrzna gorna i dolna powieka... i tu sie urywa moja tworczosc... i koncze zwykle na jakiejs wersji delikatnego koloru na powiecie (szary, zlamany blekit, herbaciane roze, fiolet - chanel, guerlain).
Moze mozecie mi pomoc o cos doradzic? Zrobiene naturalnego makijazu to jak mozliwosc objadania sie nieograniczona iloscia slodyczy!

pozdrawiam cieplutko

Ada
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując