Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry (perełki i koszmarki) - mała ankieta:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-05, 19:28   #5
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Filtry(Perelki i koszmarki)-mala ankieta:)

Cera: kapryśna, skłonna do rumienia, naczynkowa, rozszerzone pory,zaskórniki na nosie i brodzie, czesto przesuszona i łuszcząca się, alergiczny i wrażliwa
Ulubiony: Avene mleczko 50+, nawilża łagodzi, buzia jest po nim nawilzona, promienna i ma lekki glow, nie zapycha i nie wysusza. Nawet bez przypudrowania mozna z nim wyjśc na ulice
Koszmarek: Wszytskie LRP, przynajmniej do twarzy.. wysuszają, migrują do oczu i wszytskie powodują wysyp
Do ciała: głównie L'oreal Anty again 40, super zapach, wchłania się do matu, nie lepi i lekko nawilża moje kończyny go bardzo lubią ( kusi mnie wypróbować na twarz ale narazie sie nie odwazyłam)
Próbowałam: wszytskie LRP - wypowiedziałam się wyżej,
Iwostin, jak dla mnie krem 50 jest super ładnie ujednolica cere i nie zapycha.. ale osadza się troche w brwiach i podsusza przy dłuższym stosowaniu,
SVR - 100 nawet dość dobra ale wysusza bardzo, czasem stosuje ją jako podkład na wieczorne wyjścia bo ładnie ujednolica cere
Avene - równiez próbowałam wszystkie i tak: dzieciaczek szczypie, emulsja zapycha, krem - wysusza

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2007-06-06 o 09:25
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując