Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-21, 19:27   #2890
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

no i ja postanowiłam zacząć moją biochemiczną przygodę czytam od jakiegoś czasu i zrobiłam sobie swój zestaw kosmetyków, udało mi się odstawić mój dotychczasowy żel do buźki który na pewno był karygodny:P

cera: raczej sucha, teraz dodatkowo lekko przesuszona przez moje nieudolne próby poradzenia sobie z zaskórnikami zamkniętymi, dermatolog chcial mi zapisać differin ale ja się uparłam że zacznę walke od tańszego i chyba łagodniejszego brevoksylu, walka trwa ok 1,5 tyg, te zaskórniki zamkniete, takie grudki podskórne mam tylko na czole :/ ostatnio próbowało się to rozprzestrzenić na policzki ale chyba brevoksyl to zahamował :P
na razie więc stosuję:

zamiast wszelkiego mycia tonik cytrynowy własnej roboty
brevoksyl rano i wieczorem [stosuję od 1,5 tyg najpierw przez tydzień raz dziennie, teraz 2 bo tak jest w ulotce, a nic się nie łuszcze nic nie wysusza, hmm sama nie wiem czy działa:P ]
rano i wieczorem ok godz po brevoksylu lano-krem z kuracji nawilżającej ZiajaMed

planuję:
- odstawić ten tonik cytrynowy bo wydaje mi się że buzie mam po nim dziwną i szybciej mi się przetłuszcza nie wiem czemu

- kupić na BU hydrolat aloesowy i stosować go rano i wieczorem
- kupić olejek myjący pomarańczowy na BU i myć nim buźke
- kupić na BU :P żel hialuronowy odżywczy i nawilżać nim buźke oczywiście w ramach wsparcia lano-kremu

dodatkowo piję bratka i skrzyp od 20 dni, efektu nie ma, bo ogólnie nie mam wręcz w ogóle pryszczy tylko te zaskórniki zamknięte, ale piję żeby organizm się oczyścił z toksyn

codziennie jem biogal 4

teraz pytania:
1) czy na pewno będzie to dobry zestaw?
2) czy nie za mało oczyszczania? mogę dorzucić jeszcze maseczke aspirynową?
3) co z peelingami?
4) FILTRY?! nie znam się i nie miałam nigdy żadnych próbek, dlatego mam tu poważny dylemat który byłby dobry na moją cere i na moją kieszeń
5) czy na pewno dobre produkty z BU sobie wybrałam? czy może polecacie jakieś inne do mojej buźki

z góry dziękuję

desse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując