Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-22, 20:52   #2901
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Witam i pozdrawiam wszystkie biochemiczki.
Poczytuję ostatnio BU i postanowiłam zadbać o moją cerę. Mam 28, cera mieszana w kierunku suchej. Nie mam kłopotu z naczynkami, czasami po powrocie z zimna mam czerwoną buzię. Zauważyłam, że mi trochę skóra opada i nie znoszę widoku moich 2 bruzd nosowych.
Żeby nie było, że nie czytałam tego wątku, to jestem na 17 stronie i brnę dalej na przód.
Mój plan pielęgnacji wyglądałby tak:

Na dzień serum z wit. C ( czy może być Juvit?) i filtr (testowałam i odpowiadają mi Avene oraz Bioderma).

Na noc chciałabym używać naprzemiennie Effeklar K i Diroseal. ( co 3 noc nawilżacz). 2 lata temu używałam na zimę Differinu, co dało mi w efekcie prawie zero zaskórników i gładszącerę.

Do mycia: Ziaja HCL +tonik z Urody lub też Ziaja.

Proszę o opinie na temat mojego niecnego planu regeneracji skóry.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując