Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-01, 18:55   #2909
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Krem przeciwzmarszczkowy, cera trądzikowa

Witam, z góry przepraszam, jeśli powielam jakiś wątek, ale wyszukiwarka niestety nie wyświetliła mi podobnych tematów.

Mam 24 lata i niedawno zauważyłam zmarszczki w okolicach oczu oraz linię na czole. Czy mogłybyście polecić mi jakiś krem przeciwzmarszczkowy? Słyszałam, że zbyt wczesne ożywanie takich kremów prowadzi do rozleniwienia skóry w późniejszym wieku itp. na pewno też słyszałyście takie rzeczy.

Poszukiwanie kremu nie byłoby dla mnie takim problemem, gdyby nie to, że walczę z trądzikiem. Nie jest już on tak nasilony jak kiedyś, ale niestety mam zaskórniki zamknięte i od czasu do czasy wyskoczy mi jakaś gula. Zależy mi więc na tym, żeby krem na nie nasilił mi problemów skórnych.
Trądzik leczę od 2 lat Brevoxylem (oczywiście nie codziennie, ale w miarę potrzeby), ale ostatnio przeczytałam, że Brevoxyl powoduje fotostarzenie skóry i zmarszczki (!). No i jestem w kropce - albo pryszcze albo zmarszczki i stara cera

Jako nawilżacza używam Effaclar H, ale ze względu na to , że zostawia tłusty film na skórze, nie mogę go stosować za bardzo na dzień.

Więc tak w skrócie przedstawia sięmój problem. Będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując