Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-16, 20:56   #17
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
A co to jest ten Zineryt?
Ms. Torres Ci już odpowiedziała w zasadzie
antybiotyk do cery wrażliwej i trądzikowej.
Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
fuksjo, jak długo stosujesz ten zineryt i po jakim czasie są efekty? czy on pomaga zapobiegać pryszczom, czy tylko łagodzi, jak coś wyskoczy? jak wpływa na skórę-czy wysusza, uwrażliwia itp? czy mogę go gdzieś dostać bez recepty? i czy nadaje się do używania na już rozdrapane ranki po ropnych pryszczach
Zineryt stosuję niecałe 2 tygodnie, 2x dziennnie. wcześniej miałam bardzo duże problemy ze skórą - grudki, krostki, zaskórniki, ale największą zmorą były cysty, które tworzyły się prawie codziennie.. Poszłam do derma, i przepisała mi właśnie Zineryt, Tetracyclinum i witaminę B. Po tygodniu nie mogłam poznać swojej twarzy - nie mam ani jednej cysty (odpukać!), zaskórniki znikają, przebarwienia bledną, pory się odblokowują i przez jakiś czas miałam pogorszenie stanu skóry (ale derma mnie o tym uprzedzała), ale teraz z każdym dniem jest lepiej.

Nie wiem czy kupisz go gdzieś bez recepty, ale wydaje mi się, że raczej nie. Nadaje się na rozdrapane ranki, ale na początku trochę piecze. Moim zdaniem zapobiega, a nie tylko łagodzi objawy. No ale niestety wysusza (o tym też mi mówiono), dlatego w ciągu dnia najpierw nakładam Zineryt, potem krem nawilżający Iwostinu i jest okej. Na noc tylko Zineryt, ale co kilka dni robię przerwę i smaruję się albo AA, albo własnie Iwostinem.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksjaa, czy krem Iwostinu dobrze nawilża?
kupiłam teraz nową wersję tego kremu, starą uwielbiałam. widzę, że coś zmienili w składzie, więc jak poużywam go jeszcze trochę to powiem Ci dokładnie, ale przypomnij mi o tym jeszcze w naszym wątku
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora