Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trwałe i ciepłe. Co mam wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-27, 13:22   #22
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Trwałe i ciepłe. Co mam wybrać?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Wg mnie z tych co wymieniłaś wzięłabym L'instanta - moje ostatnie zauroczenie. Taki słoneczny, ale jednocześnie bardzo cieplutki i baaardzo seksi .

A jeśli chodzi o "INNE" to zdecydowanie polecam przepiękne Mira Bai (słodziutkie, waniliowo-owocowe)

HP są piękne, ale jak je kiedyś założyłam na skórę - dzika radość i zauroczenie trwały dopóty, dopóki nie zabrzmiała nuta bazowa, która... mnie zemdliła i czym prędzej zmyłam HP z nadgarstka. Dlatego ja bym HP nie kupiła (chyba, że sprzedają bez ostatniej mydlano-nijakiej nuty). Moim zdaniem też są łudząco podobne do Amour. A tak jak pisała Evee pewnie sporo osób będzie tym pachnieć bo to newsik.
HP znam bardzo dobrze z wielokrotnych testów i naszczęście nie atakuje mnie żadnymi duszącymi kwiatami.Pachnie na mojej skórze jak bardziej słodka,przyprawowa i miękka wersja Addicta.
Mira bai niestety odpada-zamiast wanilli,czekolady i innych słodkości czuję w nich bardzo mocno gorzką pomarańczę/skórkę pmarańczową a tego w perfumach nie toleruję
Amour ładny,moze dość prosty i mało wyrafinowany ale jednak podoba mi się ze względu na mlecznoryżową nutę nieco inną niż HP no i ten przecudny flakon.Mam nadzieje,że nie stanie się jendak ulubieńcem ciemnych mas
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując