Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 17:03   #21
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Jak już będę farmaceutką to nie będe tak robić
Znam jedna panią, która bez problemu daje próbki

Kiedyś chciałam próbkę effeclaru K. Dowiedziałam się,że nie mają. Kilka godzin później mama kupowała mi ten krem i dostała gratis kilka próbek właśnie Effeclaru K :rollleyes:
melduję się!
wklejam swoją odp z poprzedniego wątku na 2 posty przed zamknięciem

Cytat:
Napisane przez loss_lauri
ale ma poczucie humoru
a dla mnie ta Karen jest jakaś dziwna - widziałam sesję z nią i przypominała mi z wyglądu Kapelusznika z Alicji...
ty nie jesteś do niej podobna, bo jesteś dużo ładniejsza
loss lauri, fiasco, natrix - jesteście kochane, naprawdę.

a mój TŻ ma takie własnie poczucie humoru, ktore ja podzielam na szczęscie - pisałam o tym kiedys w wątku "teksty facetów" zdaję się. my się do siebie zwracamy w ten sposób, np. on na moje pytanie pytanie "co robisz" niezmiennie odpowieada: "kosk i dziwki kochanie". co jest o tyle zabawniejsze ze zwykle uczy się fizyki na ćwiczenia. i w ogóle, zwracamy się do siebie po nazwisku (mi zostało tak, bo najpierw znałam go jako kolegę, a po nazwisku mowia do niego wszyscy), więc on ie pozostaje mi dłużny, na porządku dziennym sa tez "ależ ty jesteś gupcem", - "a w******* chcesz?" oraz "przestań żreć, ty tłusta świnio!" (to ja do niego, kiedy moje chuchro 190cm 70 kg wagi robi sobie kanapeczkę.

tak na człwoieka działa uzależnienie od South Parku, Family Guya i Futuramy. (moje i jego)
well.

a zeby offtopa nie było, to jestem po testach Bobbi Brown 00 alabaster formuła nawilżająca i jestem zachwyocna. jak na razie nie zapycha, nie ciemnieje (to quench ciemniało? moze inna formuła?) i jest bardzo jasniutkim, lekko kryjącym, rozświetlającym neutralnym beżykiem. (bardziej w ciepłe, co mi odpowiada, ale mam wrazenie ze sie dopasowuje.
jestem za, jak na razie.

nie zapeszajmy.

a co do Effeclaru K - stosuję juz 4 opakowanie na zmianę z Acne Dermem, i powiem wam, ze na mnie lepiej działa Acne. Effeclar uspokaja twarz, niweluje zaczerwienienia (przynajmniej u mnie), czy jakies malutkie krosteczki, ale za to Acne Derm poprawia tez wygląd skóry bez niedoskonałości - to, co normalnie jest ok na waszej twarzy (u mnie policzki i czoło) wygląda po Acne Dermie jak po fotoszopie. i rewelacyjnie likwiduje grudki.
a Effeclar chyba bardziej skupia się na zwalczaniu stanów zapalnych (tzn, jesli masz czerwona plamke, która moze przerodzic sie w cos paskudnego, po Effeclarze to znika), a Acne fotoszopuje zdrową juz budzie i likwiduje zaskórniki, otwarte pory i grudki.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora