Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-21, 08:44   #9
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Sposób Na Sianowato-pół Proste-pół Kręcone Wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie bede zakladac osobnego watku, gdyz rowniez chcialabym sie podzielic moim sposobem na siano na glowie. Mam strzeche po wielokrotnym balejazu, wlosy pokruszone, do polowy plecow juz prawie, zzolkle z widocznym popielato mysim ciemnym 2cm odrostem.

Postanowilam czytac sklady kosmetykow. W wiekszosci szamponow i odzywek z marketow i profesjonalnych sa skladniki wysuszajace wlosy, duzo chemii i rakotworczych substancji. Kupilam miesiac temu szampon ziolowy, w sklepie ze zdrowa zywnoscia i produktami organicznymi, nie pieniacy sie do czego mozna sie z czasem przyzwyczaic. Szampon dobralam do skory glowy. Wlosy sie nie przetluszczaja tak szybko, trzy dni spokojnie wytrzymuja, kiedys to bylo gora dwa dni. Reszta wlosow jest po umyciu nim szorstka, bo ten szampon myje, a nie osadza sie na wlosach, ale kupilam takie serum Citre Shine ze Schwartzkopfa, ktore zawiera silikony i olejki, sklad sprawdzilam i wydaje sie nie szkodliwy, nie ma w nim alkoholi i innych podejrzanych substancji, tym czyms traktuje koncowki wlosow po wysuszeniu recznikiem, dzieki czemu moge je rozczesac.

Przed umyciem szamponem daje na 40 minut maske z oleju kokosowego, miodu, cytryny i oliwy. To bardzo nawilzylo mi koncowki.

Kuracje stosuje od miesiaca i jestem bardzo zadowolona. Wyprobowalam juz wszystkie najlepsze odzywki jakie byly w zasiegu mojej reki, bylam w stanie wydac kazda kase za szampon czy inne kosmetyczne profesjonalne cuda. Zapuszczam wlosy, nie farbuje odrostow i nie bede sie katowac wiecej chemia.

Do tego jem duzo zdrowych produktow i biore suplementy cynku, magnezu, witamin z grupy B. Musi sie udac! Grunt to zapuscic wlosy i nie farbowac wiecej.

Niestety nie jestem w stanie uzyskac fajnych sliskich wlosow bez modelowania. Chocbym nie wiem co na nie nalozyla i tak beda lekko falowane i wywijajace sie w rozne strony i plus moj odrost wygladaja niechlujnie. Kupilam wiec suszarko lokowke z Remingtona, ma ogromna szczotke, o srednicy jakies 4 cm i suszy lekko cieplym powietrzem, takim chlodnawym. Jako ze moje zniszczone wlosy schna bardzo szybko, taka temperatura doskonale sie sprawdza i nie niszczy ich chyba zbytnio... Suszenie zajmuje mi niecale 10 min! Oto moj sposob na walke z puszacymi sie, falowanymi wlosami.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując