Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-09, 16:07   #419
zanag
Raczkowanie
 
Avatar zanag
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 118
Dot.: zmarszczki =(

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Wciąż stosuję różne specyfiki na trądzik, ale zdaję sobie sprawę że wypadałoby cerę częściej nawilżać, w końcu nie mam już -nastu lat. Mam nadzieję, że gdy dożyję 25 lat to pozbędę się już trądziku i będę mogła zacząć stosować kremy z innej półki czyt. nawilżające czy przeciwzmarszczkowe
hehe... ja już naszczęscie sam trądzik mam wyleczony, zostały jeszcze przebarwienia do pozbycia się... podkład z LaRoche'a plus puder i nie jest źle... a na noc mazidło, w wolne weekendy (niewiele takich :P) gruba warstwa balsamu nawilżającego i... byle do lata! przyjdzie słoneczko i buźka sama się rozpromieni

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
To jest bardzo delikatny, kojący bio-żel pod oczy ze świetlikiem. Generalnie podoba mi się, jedyną wadą jest to, że po jego aplikacji skóra troszkę sie lepi
a niech się lepi... byle te sińce były mniej widoczne...!

ostatnio musiałam zrobić na szybko zdjęcie do wizy - pan fotograf ślicznie mi je wyretuszował, gdzie mógł, ale sińce musiał zostawić, bo tak "naturalnie wyglądam"...
grr... wyglądam conajmniej na 30 przez te siniole!!
mam nadzieję że choć trochę znikną...

__________________
"All I ever wanted, All I ever needed
is here - in my arms…"


zanag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując