Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-02, 11:50   #130
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Czesc Dziewczyny
Nie zagladam od wczoraj a tu tyle nowych wypowiedzi
Narazie nie bede sie martwic wplywem filtow chemicznych, zobaczymy, musze potestowac rozne filtry, ciazko jest dostac probki filtrow w formie emulsji czy mleczka. Wczoraj chodzilam po aptekach - udalo mi sie wyludzic kilka probek i tak mam :
probke Biodermy 50+ w formie kremu ale dla skory normalnej i suchej, mam Avenu krem 50+ rowniez dla suchej skory i mam rowniez LRP Anthelios XL 50+ creme.
Ciekawa jestem jak to bedzie wygladac i zachowywac sie na mojej skorze - podejrzewam ze po kilku nocach z Diacnealem moja skora bedzie chlonac nawilzajace kremy
Kupilam juz Diacneal i od dzisiaj wieczor zaczynam - probki filtow powinny mi starczyc bo mam w sumie 21 ml, wiec dopiero za jakis czas kupie cale opakowanie.
Czekam na paczke z kosmetykami z BU ktore rowniez zakupilam;
- Serum antyoksydacyjne C15EF
- Olejek myjący - pomarańczowy
- Hydrolat oczarowy
- Serum-olejek regulujący LEMON
Myslicie ze dobry zestaw?? Bede zmywala makijaz olejkiem pomaranczowym i na koniec hydrolatem oczrowym zamiast tonika - moge ten hydrolat stosowac przed serum z vit C i przed Diacnealem?
Serum-olejek Lemon chce stsowac na noc zamiennie z Diacnealem zeby nawilzyc-chyba ok?
A musze jeszcze jakios puder kupic -wiecie gdzie mozna kupic puder Paula Sagane?
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując