Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sposób na cienie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-25, 15:59   #29
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: sposób na cienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Nie chce zakladac oddzielnego watku, a mam pytanie o baze pod cienie z Sephory. Dziewczyny w kilku watkach polecaly ja i miala kosztowac tylko 19 zl (taka cene jeszcze przezyje moj portfel, w przeciwienstwie do cen bazy Lumene i Artdeco:/). Jakis czas temu odwiedzilam kilka Sephor, ale niestety nic nie kupilam Pytalam w kazdej o baze pod cienie Sephory, ekspedientki niestety twierdzily, ze nie ma czegos takiego, sa jedynie bazy do calej twarzy . W ostatniej dopiero znalazlo sie cos co powinno nia byc. Ale ta baza byla w identycznym sloiczku co sypkie cienie i brokaty, dodatkowo miala 4 wersje kolorystyczne.. a ekspedientka zapewniala, ze jest tylko pod sypkie cienie (z reszta miala dziwnie klejaca konsystencje).. Cena niby zgadzala sie - 19 zl.
Czy wasza baza pod cienie z Sephory tez tak wyglada (w ktoryms watku dziewczyny wspominaly o bazie w tubce)???


Ja mam baze sephory w słoiczku jest klejąca i ma bezowy kolor, wyglada niezbyt apetycznie ale działa, coprawda kłade na nią jeszcze puder a dopiero cienie i sprawuje sie znakomicie tzn cienie sa o wiele trwalsze i mają mocnijeszy kolor, tak jakby były kładzione na mokro
pozdrawiam jesli bedzie potrzebna chetnie dorzuce fotke
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując