Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapachy Versace
Wątek: Zapachy Versace
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-06, 10:34   #18
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Zapachy Versace

A ja się wyłamie, lubię bardzo Versace za ich bogaty, krzykliwy ( ah te barokowe wzorki, nasycenie kolorów ), choć czasami bardzo kiczowaty styl, namiętnie zbieram gadżety z gorgoną, ciuchy, obrusy, uważam że w swojej ofercie maja kilka ciekawych zapachów.
Dreamer to jedne z moich pierwszych górnopółkowych perfum, zużyłem już kilka flakoników, podoba mi się w nim wszystko od zapachu po flakonik i kartonik , bardzo lubię też starą serię jeansów, zwłaszcza Green Jeansa – cytrusowo ziołowy- musujący, fajny też jest Black Jeans i Blue, Troszkę mniej są udane damskie- Red Jeans mnie mdlił, lubię baby Rose- zapach dla dziewczynek, podoba mi się sam pomysł zaprojektowania flakoników w kształcie butelek po oranżadzie i zapakowanie ich w bardzo kolorowe puszki – przypominające opakowania po landrynkach. Troszkę mnie denerwują nowe serie Jeans Couture ten plastik i te diamenciki są jednak za bardzo tandetne …Posiadam w swojej kolekcji też Blonde- kupiłem głownie dla cudnego flakonika, sam zapach jest bardzo mocny, odurzający – mega tuberoza, Bardzo ciekawy jest też Versace Man- drzewny żywiczny.
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując