Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym wyleczyć zaskórniki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-22, 16:10   #11
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Talking Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hey! Ja mam zaskórniki. Są mało widoczne. Kiedyś miałam gorzej!! Terazm mój dermatolog powiedział, że jest po prostu super ;]. Hmm może dla niego;(. Lekarz mówi, że teproblemy moga być spowodowane alergią. Od urodzenia jestem alergiczką! Do tegomój tata pali, a to tez szkodzi. Łykam Merz Special, drożdze i do tego piję drożdże(pół kostki drożdży rozpuścic w 3/4 szklance zimnego mleka, dosypac 2 łyżeczki cukru.Odstawić na poł godz. lub dłużej.), łykam Zyrtec. Twarz myję przegotowana wodą, oczyszczam specjalnym mleczkiem oczyszczajac z Vichy, a na twarz nakładam Aknemycin.Dobry jest też Acne sulfjest on na bazie siarki i jest niedrogi.Teraz też przechodze na dietę:wszystko gotowane . Długo nie wytrzymam . Jem czekoladę tylko gorzką bez nadzienia 2 kosteczki dziennie lyb co 2,3 dni. Na początku miałam zamiar wogólenie jeść czekolady, ale mama powiedziała mi,że odzwyczaję organizm i jak jużmi to zejdzie i zjemkawałekczekolady czy cos słodkiego to mnie wywali i będzie o wiele gorzej niż jest ;]. W sumie to ma rację. Piję też herbatki z bratkazamias zwykłych. Na początku mi nie smakowały aleteraz to już się przyzwyczaiłam .
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując