Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym wyleczyć zaskórniki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-18, 09:53   #17
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Podam Ci sprawdzony i swietny, choć jeszcze mało znany sposób, w który absolutnie nie wierzyłam a zdziałał cuda, a więc:
kup petroleum d-5 (okolo 5 zl) jest to tak jakby najczystsza i nietłusta postac nafty kosmetycznej. Kup także olejek pichtowy (okolo 8 zl za 10 ml)i zrób taką mieszankę: 40 ml nafty wymieszaj z 10 ml olejku. Najlepiej ta mieszanke zrob w tej buteleczce z nafty,a reszte nafty kdzies przelej. aha, jesli masz skóre skłonną do pryszczy itp stosuj mieszankę którą opisałam wyżej, jeśli jednak twoja skóra jest sucha , zamiast petroleum kup zwykłą naftę kosmetyczną. Wydaje mi się, że proporcje, ktore podalam są prawidłowe, jednak w zależności od twoich potrzeb możesz roztwor zrobic mniej lub bardziej stężony ( dodasz mniej lub wiecej nafty).
Mieszanka ta jest wręcz fenomenalna, przed jej stosowaniem mialam na nosie czole i brodzie mnóstwo wielkich czarnych zaskórników, pory były rozszerzone, na czole dodatkowo miałam nigdy nieznikające potówki itp, a teraz nic, ani śladu. To na prawde działa, sama się o tym przekonałam, choć gdy kupowałm składniki sama nie wierzyłam ze cos takiego może pomóc. A najlepsze jest to, z emozna stosowac to o kazdej porze roku, w polaczeniu z innymi kosmetykami (nie wystąpi interakcja).

http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm

oto link o olejku pichtowym, jego wlasciwosciach, oraz wiele przepisow na specyfiki wlasnie z tego olejku

pozdrawiam
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując