Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym wyleczyć zaskórniki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-19, 19:42   #19
mag1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Jeżeli masz na myśli takie krostki, które widać najbardziej gdy staniesz bokiem do światła i są rozsiane na całej twarzy.. to mogę coś polecić. Miałam taką całą twarz w krostkach(istne sito). Ze względu na to, że mam też trądzik(jeszcze..;( w wieku 21lat),lekarz kiedyś przepisał mi lek SUMAMED. Były to niebieskie kapsułki (drogie 60zł) i całe opakowanie obejmowało chyba 6 kapsułek-wszystkie stosowało się przez 3 dni, jak dobrze pamiętam. W rzeczywistości jest to lek na choroby układu oddechowego, ale mi pomógł.. nie na trądzik , lecz właśnie na te potworne krostki!! Wszystkie, naprawde wszystkie znikły Stosowałam go dobre 4 lata temu i do tej pory mam gładziutką twarz(no może maksymalnie jest takich 20 miniaturowych krostek). Dodam, że wogóle nie jadam chipsów, bo po nich (i innych świnstwach) takie krostki na pewno by się pojawiły i te okropne ropne pryszcze...

A teraz moja twarz wygląda zdrowo, świeci się naturalnie (plus sebum) i mimo, że mam pryszcze, dziewczyny pytają się mnie co ja takiego robie, że mam taką piękną cerę

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
mag1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując