Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 09:18   #2912
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Krem ochronny SPF 50+ /PPD 25 Iwostin Solecrin:
Aqua, Iwonicz Aqua, Octyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol Isopropyl Palmitate, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Ethoxydiglycol, Potassium Cetyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Polydecene , Hydroxystearic Acid, PVP/Eicosene Copolymer, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Laminaria Ochroleuca Extract, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, Hydrogenated Stearyl Olive Esters, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Butylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, TEA, Disodium Edta, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid.
Pojemność:50ml
Cena:32zł(dostalam rabat wiec zapłaciłam 27zł)
Jak się rozsmarowuje?
Nie jest tak zle,3 ruchy łapką i biala "powloczka" znika
Jak się wchłania?
Zostawia troszke tłusty film,czuć go na twarzy
Czy się świeci?
Oj świeci się
Czy łatwo go zmatowić?
Na to pytanie niestety nie moge odpowiedzieć poniewaz zrezygnowałam z pudrów,podkładów itp,itd zeby moja skóra odpoczeła,jak juz kiedyś wspominałam mam trądzik więc nie chce tej mojej problemowj cery męczyc
Czy zapycha?
Moze za jakiś czas bedę mogła na ten temat powiedzieć coś wiecej
Astra jest offline Zgłoś do moderatora