Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 14:03   #2576
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
30 filtr? duży taki, chyba ze macie jakas bardzo jasna karnacje, mi wystarcza 10. bo jak sie raz opale to potem mnie na brazowo lapie.

a i filtr nalezy nakladac ok 15 min przed wyjciem na slonce, bo inaczej nic nie daje mowiac obrazowo wyparowywuje, tzn nie zdarzy wniknac w skore i dziala na powierzchni przez co jest nieprzydatny.
Właśnie nie mam jasnej karnacji Całe życie szybko się opalałam i od razu na brązowo... Nie wiem,czemu ale teraz naprawdę jakaś delikatna skóra mi się zrobiła I w sumie posmarowałam się już na plaży to pewnie dlatego

Szykuję się właśnie do sklepu...może jakieś szorty/krótkie spodenki upatrzę Bo kupiłam sobie trzy pary,ale to takie bardziej do ćwiczeń i na rower/na plażę są niż na wyjścia jeszcze ok. 1.5 kilograma i idę rozglądać się na pierwszymi od n lat jeansami
Tak w ogóle to coś jeść mi się nie chce...Zjadłam rano parówki drobiowe,później serek wiejski z przyprawami i chlebkiem...No i brak pomysłu co dalej... W lodówce mam mięsko mielone,ale już mi się przejadły trochę zwykłe mielone (mam dni P) ... Ech...no trudno po zakupach coś pomyślę,zjem i jadę na rower jak się chłodniej troszkę zrobi
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora