Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak otworzyć pory?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-20, 15:42   #15
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak otworzyć pory?

poza tym brałam pigułki antykoncepcyjne... nic nie dały, a po diane utyłam 10 kg... choć fakt cerę miałam lepszą, ale zawroty głowy zaburzenia widzenia...co do dermatologów to też mam ogromne doświadczenie...Leczę się od minimum 7 lat. Teraz mam dobrego dermatologa, zajmuje się on dermatologią estetyczną ( we Wrocławiu- i on mi trochę buzię wyprowadził, polecili mi go znajomi, którym też twarz doprowadził do użytku ) tylko nie wiem czy można jego dane podawać na forum...;/ ale co do tych grudek to ja mam je zbyt mało otwarte, żeby nawet kosmetyczka przy pomocy igły mogła je oczyścić...wcześniej dermatolog zalecił mi maseczki na otwarcie porów, przygotowujące do wizyt u kosmetyczki i one działają... o coś w tym stylu mi chodzi...Bo te grudki już są na twarzy i jedynie je mogę usunąc mechanicznie i peelengiem...mi nie chodzi o stany zapalne, tylko o otworzenie tych grudek...żeby były łatwe do usunięcia...A co do tłustości skóry .. to też nie mam na to lekarstwa... myślę ze już tak zostanie......
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując