Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak otworzyć pory?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-20, 18:10   #22
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Jak otworzyć pory?

Cytat:
Napisane przez miiee
Ten lekarz jest prywatnie (niestety) bierze 50 zł za wizytę, ale zabiegi ma tańsze niż w Derma pulsie... Co do tego peelingu kawitacyjnego, to on działa na te zaskórniki zamknięte? I jak się po nim wygląda..? po tradycyjnym wyciskaniu wyglądam strasznie - strupy i ropniaki... Po TCA sama wisz jak się wygląda przez tydzień...
Miiee, po kawitacji wygląda się zupełnie normalnie, żadnych strupów, żadnych podrażnień, żadnych - uchowaj boziu - ropniaków. Wstajesz i wychodzisz, może tylko troszkę zarumieniona (równomiernie).

Cytat:
I jeszcze jedno pytanie... Jak ma się przyjżeć podkładowi..? mam jakiś, który podobno nie zatyka porów+ puder sypki... bez pudru sypkiego się świecę, bo mam tłustą skórę okrótnie, a te dwa to chyba razem wzięte to zatykają pory... Mam cerę tłustą, choć lecząc ją staje się ona sucha że aż schodzi, (górna warstwa naskórka) a sebum nadal się wydziela...Ach
Spójrz na listę składników i porównaj ją np. z tym:
http://www.zerozits.com/Articles/article6.htm - im wyżej dany składnik na liście, tym więcej kosmetyk go zawiera.
Puder wcale nie koniecznie zatyka pory, czasem może je pozapychać nawet... Retin-A!
Ale faktycznie wypróbuj skrobię ziemniaczaną, jest świetna.

Możesz napisać dokładnie jak wygląda Twoja kuracja? Czym się smarujesz, co łykasz? Wygląda, że skuteczność taka sobie, skoro ciągle walczysz z tymi grudkami, skóra Ci się tłuści i łuszczy jednocześnie... Bardzo Ci współczuję, bo wiem doskonale co znaczy żmudna walka o czystą cerę...

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując