Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Sweetscents :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-13, 13:11   #247
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Sweetscents :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
tak, dokładnie tak to wygląda. Miarka jest taka sama a masa zależy od gęstości nasypowej. Przy czym gęstości minerałów nie są aż tak różne żeby powodować takie różnice (no może poza takimi pyłkami jak krzemionka). Ważyłam swoje woreczki i ich masy wahały się od 7 do prawie 9g- a były to różne rzeczy (róże, glinka biała, herbatka, podkład etc). U mnie wszystkie woreczki miały mniej więcej masę 7g, a któraś dziewczyna pisała, że u niej wszystkie były po ok 4g. Wszystko wskazuje na to, że to były 1 łyżeczkowe sample. Zobaczymy co Wronia teraz dostanie
Dziewczyny ja zamawiając 2łyżeczkowe sample dostawałąm takie ważące 7g na zwykłej wadze kuchennej. A raz dostałam od Joan 1łyżeczkowe sample i każdy z nich ważył 4-5g... Jutro powinnam dostać swoje zamówienie z samplami 2łyżeczkowymi to dam Wam znać jaka tym razem waga

Ubolewam nad tym że podkłady mają słabe krycie bo bardzo lubię Joan i uwielbiam ich sklep pomimo kiepskiej strony
Niestety mam dziwną cerę, niby jestem blada, ale przez wieczne rumieńce nabieram barw, sińce pod oczami, brązowa powieka i obwoluta oka, piegi... a to trzeba zakryć żeby nie straszyć
No i przez to przypomniałam sobie że jutro może będę mieć przesyłkę [no max we wtorek - paczki od Joan przychodzą w przewidywalnym dla mnie momencie - od wysłania maila że wysłali liczę 10dni i zawsze są wtedy kiedy wyliczę ] No to jutro czeka mnie dzień w oknie w wypatrywaniu listonosza Ciekawa jestem tego primera na bazie zielonej herbaty o którym wspominała mi Joan
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując