Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 14:21   #7
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych

dobra wklejam to co napisalam, oceniajcie

->to po prawej stronie ->Lublin, 25.11.2006 r.

imie, nazwisko
kod, miasto
ulica
telefon
e-mail

->to po prawej stronie ->Imię i nazwisko (lub stanowisko) osoby,
->to po prawej stronie ->do której piszesz nazwa instytucji adres

Szanowni Państwo!

W związku z umieszczeniem przez Państwa oferty na stronie … chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko…
Jestem absolwentką .... w ... na kierunku Informatyka w ekonomii, którą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie studiuję na drugim roku na ... w .... na kierunku Agrobiznes.
Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, szczególnie dobrze znam pakiet MS Office. Potrafię swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.
Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, pomimo, iż nie były duże, to jednak nauczyły mnie odpowiedzialności. Należę do osób sumiennych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Jestem w pełni dyspozycyjna. Mam nadzieję, iż te cechy pozwolą mi w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.
Chciałabym podjąć pracę w Państwa firmie, ponieważ cieszy się ono ogromnym powodzeniem …
Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, uprzejmie proszę o kontakt w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem:

A.O.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując