Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 15:45   #10
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
dobra wklejam to co napisalam, oceniajcie

Lublin, 25.11.2006r.
(r. jest 'przyklejone do '6' nie ma tam spacji)

imie, nazwisko
ulica
kod, miasto
telefon
e-mail

tutaj jest najpierw (3/4 str. lepiej wyjaśnione na końcu o co chodzi z 3/4 )SZ.P. (jeśli będzie imię i nazwisko)
Imię i nazwisko osoby
pod spodem (czyli tu) nazwa stanowiska (np. jeśli to będzie dział rekrutacji) (nie ma między imieniem i nazwiskiem a nazwa stanowiska slowa "lub" wpisuje się i to i to
Między tym a tym poniżej występuje ostęp (1,5 interlinii)
nazwa instytucji do której piszesz, Miejscowość (niekoniecznie adres, ale może być)

Szanowni Państwo (bez wykrzyknika!)

W związku z umieszczeniem przez Państwa oferty na stronie … dn.... chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko…
(odstęp 1,5 interlinii)
Jestem absolwentką .... w ... na kierunku Informatyka w ekonomii, którą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie studiuję na drugim roku na ... w .... na kierunku Agrobiznes. to jest źle
Możesz napisać coś takiego
Jestem absolwentką na kieruku Informatyka w ekonomii, którą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym (na jakiej uczelni i gdzie to jest napisane w cv, tego już nie piszemy w LM). Obecnie studiuję na kierunku Agrobiznes.
Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, szczególnie dobrze znam pakiet MS Office. Potrafię swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.
Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, pomimo, iż nie były duże, to jednak nauczyły mnie odpowiedzialności (dobrze by było gdbyś to poparła argumentem jakimś, np. co takiego robiłaś że nauczyłaś się być odpowiedzialna). Należę do osób sumiennych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Jestem w pełni dyspozycyjna. tu możesz jeszcze dodać takie coś: Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, mam opinię osoby energicznej. - jeśli oczywiście twoja praca tego by wymagałaMam nadzieję, iż te cechy pozwolą mi w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. - wyrzuć to, bo pracodawca dojdzie do tego momentu i zacznie się zastanawiać: kurczę a właściciwe jakie ja wymagania postawiłem ja wiem że "wszystkie" LM zawierają coś takiego, ale naprawdę lepiej to ominąć.
Chciałabym podjąć pracę w Państwa firmie, ponieważ cieszy się ono ogromnym powodzeniem … - co się cieszy powodzeniem? że co firma ma powodzenie jeśli o to chodziło, nie możesz tak napisać, bo dla pracodawcy będzie to znak że on ma być tobie pomocny a nie ty jemu, a to masz ty jemu być pomocna. On musi mieć z ciebie jakaś korzyść.
(1,5 interlnii)
Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, uprzejmie proszę o kontakt w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.to co podkreślone też bym tego nie pisała, pracodawca wie, po co miałby się z toba skontaktować

(to mniej więcej jest w miejscu 3/4 str. - nie całkiem do prawej, powinno być równo z danymi adresata) Z poważaniem:

A.O.

wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując