Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 16:13   #11
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych

Hej kiedys w szkole dostalam przyklad listu motywacyjnego. Oczywiscie jego dane sa fikcyjne ale posluże sie nimi tutaj, wiec to jest jego treść:

Szanowni Państwo,
chciałambym przedstawić swoja kandydature na stanowisko asystenta sprzedaży w dziale Dom i Ogród w Państwa sklepie.
Mam duża wiedze na temat roślin , poświadczoną egzaminem końcowym w Technikum Ogrodniczym.Obecnie uczęszczam na kurs architektury krajobrazu w Wyższej Szkole Bizensu w X. Zdobyta wiedza na pewno przyda mi się w doradzaniu klientom, jak zaaranżować ogródek lub balkon i jakie wybrać rośliny.
Państwa sklep jest znany z doskonałej obsługi klienta.Pracownicy są uprzejmi i kompetentni.Dzięki pracy w Państwa sklepie bede mogła uczyć się od najlepszych.
Wierzę, że moja wiedza na temat roślin i chec zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych właśnie w Państwa firmie sprawią,że zostanę przyjęta na stanowisko asystenta sprzedaży w dziale Dom i Ogród.

(po prawej stronie na dole podpis)----------------> Z poważaniem
--------------------------------------------> ..............

Myśle, że powyższy list jest napisany w dość prosty sposób , kwestia tylko pozmieniania danych
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując