Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 18:14   #17
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: prosze o przyklady prostych listow motywacyjnych

moze byc o tak?

W związku z umieszczeniem przez Państwo oferty na stronie … dn. … chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko…

Jestem absolwentką na kierunku Informatyka w ekonomii, którą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie studiuję na kierunku Agrobiznes.

Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, szczególnie dobrze znam pakiet MS Office. Potrafię swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Jestem w pełni dyspozycyjna. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, mam opinię osoby energicznej.

Zależy mi na zdobyciu tej pracy, ponieważ moim celem jest rozwój zawodowy w ....... . Szukam pracodawcy, który zapewniłby mi stabilne ciekawe i rozwijające stanowisko. Na razie, jako tegoroczna absolwentka wyższej uczelni, nie mam dużego doświadczenia, ale szybko się uczę oraz jestem gotowa i otwarta na wszelkie wyzwania. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną. Cechuje mnie poczucie odpowiedzialności oraz zaangażowania w sprawy zawodowe.

Z przyjemnością zgłoszę się w dogodnym dla Państwa terminie w celu uszczegółowienia mojej oferty.

Z poważaniem:
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując