Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z czerni do jasnego?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-20, 09:40   #9
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zgodze się z tym, jesli nigdy nie odbarweiało się włosów i swoje ma się mocne, to jednorazowa dekoloryzacja i utlenianie zaraz potem nie zrobi z nich siana . Mówie z autopsji - 4 dni temu przperowadzałam taką operację na swoich włosach z brazu i dalej mam gładkie i bezproblemowe włosy.

Do autorki wątku - jesli masz bardzo duze wątpliwosci to odpusc, ale jesli jestes ciekawa, to zaryzykuj. Tylko zdaj sobie sprawe z jednego - ze po dekoloryzacji z czerni niekoniecznie wyjdzie Ci kolor, w jaki celujesz, bo tego sie nie da na 100%przewidzieć. Dopiero z czasem uzyskamy kolor, o jaki nam chodzi. Zeby Cie to nie zraziło.
I wiem, ze sa tez jednak klientki które przychodza do friz z czarnymi i wychodza z platynowym blondem od razu - najlepiej zrobic test na pasemku u fryzjera.
Dokładnie, nieraz poddałam włosy takim zabiegom i mają się całkiem dobrze. Na szczęście są grube i mocne.
Zdaje sobie sprawę z tego, że kolor może nie wyjść, sprawa jest tylko taka czy w jaśniejszym kolorze nie będę wyglądała komicznie
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując