Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z czerni do jasnego?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-20, 10:07   #10
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Dokładnie, nieraz poddałam włosy takim zabiegom i mają się całkiem dobrze. Na szczęście są grube i mocne.
Zdaje sobie sprawę z tego, że kolor może nie wyjść, sprawa jest tylko taka czy w jaśniejszym kolorze nie będę wyglądała komicznie
O, fajnie ze sama zdajesz sobie sprawę z tego
Powiem tak, mnei kolor nie wyszedł taki jak zakłądałam - w 2.3 był to jasny rudy złamany jasnym blondem (przy skórze głowy i z 6-7 cm dalej. Nie było mi w nim dobrze, ani troche, nie pasował do karnacji, oczu (mam podobny typ urody, co Ty). I generalnie mimo to bym zostawiła go i poczekała na nastepne efekty farbowan, ale tz tak sie wkurzył i tak zjechał to co mi wyszło na głowie, ze w tym samym dniu z powrotem przykryła mi to fryzjerka jasnym brazem - szamponem welli. Teraz myję przeciwlupiezowym szamponem aby zmyc ten braz jak najbardziej. Za miesiac ide do friz i ona oceni stan włosów, a potem zdecyduje czy da rade zrobic o ton jasniejszym jakmimś blondem. Po 3 kolejnych meisiacach zas znowu dekoloryzjacja. Generalnie jesli stopniowym rozjasnianiem uzyskam efekt, jaki chce, znaczy kolro w którym bedzie mi dobrze, to zrezygnuej z ponownej dekoloryzacji.
W Twoim przypadku - jesli bardzo chcesz (ja bardzo chciałam zmian), to zdecyduj się po prostu. Jesli kolor Ci nie bedzie pasował, to zrobisz jak ja - szamponem koloryzujaym w jakim ciemniejszym kolorze przykryjesz to. A do zcerni wrócic zawsze możesz, to najmniejszy problem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując