Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z czerni do jasnego?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 15:31   #16
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Wiadomo, na pewno zniszczę włosy i tego sie boje, tym bardziej jeśli nie będzie mi w nim do twarzy i będę chciała wrócić znowu do ciemnego... W sumie już sama nie wiem czy iść w kierunku jaśniejszych włosów, czy jeszcze poczekać z tą decyzją i zostać przy czarnych.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Chyba że zrobie na razie te pasemka i zobaczę jak będę w nich wyglądać, najwyżej przefarbuje je znowu na ciemny
Ja Ci coś powiem - mimo ze u mnie wyszło, jak wyszło, to nie załuje decyzji o dekoloryzacji Przeciwnie - cieszy mnie, ze kolor wyrównany, a same włosy jasniejsze "od srodka" i na bank bede dalej rozjasniala powoli.

Dodam jeszcze, ze polowe zycia mialam czarne włosy, az przyszedł taki moment, ze juz mialam dosyc tego koloru Zachciało mi sie czerwieni intensywnej, ale bałam sie odbarwić, wiec stopniowo robiłam czerwienia, az miałam co chciałam. Po prawie 2 latach czerwieni tez już miałam doscy i zachciało mi sie brazu, braz wytrzymal z pol roki i teraz blond chce

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

A co do zniszczenia włosów - to nie zeby i odrosna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując