Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z czerni do jasnego?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 00:31   #20
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czemu tyle czasu zajeło? Przyciemnienie to szybki proces, ciemne farby nie zawieraja utleniacza tylko same pigmenty.
Mnie powrót z blond na braz zajal godzine - na plus wyszło to, ze mam w końcu jednolity kolor niz przed dekoloryzacją, bo wczesniej mialam na roznych długosciach rozne odcienie.
Odzywki, maski, olejki i generalnie specyfiki dobrane do swojego typy włosów uzywam do zawsze. Nie prostuje, nie kręce i do tej pory nigdy nie dekoloryzowalam i nie utleniałam wlosów.
No i oczywiscie, ze zdrowe lsniace włosy to ma mało kto i raczje nie komoryzacji chemicznej
E...Co? Nie wiem czego się naczytałaś ale chyba nie masz kompletnie żadnego pojęcia o farbach a próbujesz o tym mówić. Każda farba, sklepowa, profesjonalna, aby zafarbowała ci włosy potrzebuje oxydantu, utleniacza, mocniejszego czy słabszego zależnie co chcesz osiągnąć, tobie chyba chodziło o proszek/bleach, rozjaśniacz sam w sobie?
Samą farbą bez utleniacza to sobie możesz co najwyżej włosy zapigmentować i tak nakładając potem jakiś utleniacz z farbą żeby ją zacementować
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując