Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Queen of the Damned
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-25, 19:11   #18
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Queen of the Damned

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
a mnie sie nie podoba tzn nie chiodzi mi o makijaż mnie sie Yen kojarzysz z taka eteryczna ciepla zmysłowa kobieta a nie z kobieta wampem bleh
Hehe, czasami potrzebna jest jakaś odmiana Ciepła i zmysłowa to pewnie jestem, ale eteryczna... hmm, dosyc twardo stąpam po ziemi
Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
o mamusku, Yenn aleś Ty kochana Wampirzyca

No świetnie, rewelacja, Ty to masz pomysły .

BRAWO

zdjęcia też super, extra rozczochrany włos, no wszytko idealnie do siebie pasuje.

Niezły czad

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie wariacje.
Inspirowałaś się przypadkiem makijażem pokazanym w Glamour?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1219680980
fantastyczne ujęcie .

Glamour kupiłam dziś, ale nie zdążyłam nawet przeczytać jeszcze, tylko pobieżnie przejrzeć, może coś mi tam faktycznie wpadło w oko . Moją inspiracja był po części Joker z Batmana (byłam na nim w kinie w sobotę ) a po części zdjęcia z pokazów ze stronki www.style.com i z jakis innych których teraz nie pamietam A, i ostatnio widziałam jakis teledysk czy scenkę, na której dziewczyna rozmazywała szminke na ustach Ale zainteresowałaś mnie, przed snem przejrzę Glamour
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Oczka jak najbardziej. Pasuje Ci taki mroczny makijaż. Usta były by jak dla mnie ok, gdyby nie to, że są rozmazane. Nie przemawia to do mnie.

Aczkolwiek ogólne wrażenie na TAK

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
o niech Cie...ja sie boję

świetny pomysł a TZ pokazałas sie w takim makijazu?

TŻ nie widział, jeszcze się z nim dzis nie widziałam, a nie chciało mi się czekać w pełnym makijażu
Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo fajnie
Pięknie Ci w krwistoczerwonych ustach
Buziak ;*



Dzięki Dziewczyny
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując