Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Queen of the Damned
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-25, 21:25   #25
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Queen of the Damned

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Wszystko wygląda świetnie :") Tylko troszku drażnia mnie podrasowane zdjęcia (? )
świetna stylizacja
Pobawiłam się troszkę krzywymi, ale minimalnie i zdjełam szarość z niektórych zdjęć. Te kolory i ta jaskrawość jest uzyskana bardziej dzieki słońcu, niz zabawie w PSie.
Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
Ano własnie, w glamour jest takie zdjęcie z backstage'u .
Byc moze zassali ze style.com

Taki OT , jak Ci sie podobal "Mroczny rycerz"? Bo zamierzam się wybrac.
No właśnie znalazłam to zdjecie o którym mówisz. Musiałam widzieć jakieś podobne albo w necie albo w innej gazecie, i może mi utkwiło w głowie A film mi się podobał, jest utrzymany w stylu "Batman-początek". Wartka akcja, watek miłosny ujdzie w tłoku, ciekawe efekty, trochę mnie zakończenie zdziwiło, bo sądziłam, ze z Two Face zrobią nastepną część, a oni sobie zamknęli tą mozliwość. Ale moze to i lepiej BTW Two Face zainspirował mnie właśnie do zrobienia tego makijażu tak jakby na pół, i zdjeć trochę też
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
no super.!
cały czas zaskakujesz i oto chodzi

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
a mi sie podoba , i dobrze ze nie ma takim samych oczek chyba zrozumialam zamysl, piekna i bestia z jednej strony nasza Kobeica Yen a z drugiej demon ha a mowia z emalo inteligenta jestem! ale zdjecia przerazajace niczym z horroru!

Bardzo dobrze zrozumiałaś przesłanie


Dzięki wielkie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując