Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 20:43   #50
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Wszystkich!
Jestem zwolenniczką kosmetyków mineralnych EDM od kilku miesięcy.
Zaczęło się od próbek, a teraz zamawiam pełnowymiarowe opakowania. Podziele się z Wami moimi spostrzeżeniami.
Zaczynając używać podkłady obawiałam się, że sobie nie poradzą z moją cerą (trądzik, popękane naczynka, przebarwienia) Zawsze na twarz nakładałam tonę makijażu (korektor, podkład, puder) aby zakamuflować wszystkie niedoskonałości i tak z miernym efektem, bo było makijaż widać na odległość.
podkład i korektor EDM poradziły sobie świetnie.
Bardzo się cieszę, ze je odkryłam, wyglądam naturalnie mając makijaż i o wiele mniej czasu mi to zajmuje.
Teraz mam mniej krost, bo stosuję terapię na trądzik (Izotek), ale moja cera stała się bardzo wrażliwa.
Polecam: korektor intensive light - ładnie kryje, czasami używam go na mokro,
Finish dust - puder wykańczający, zapobiega świeceniu się twarzy (niestety trochę mnie podrażnia)
Natural Reflections Light Finishing Powder - nadaje ładnego wykończenia, wygłaczenie - jak dla mnie rewelacja.
Obecnie używam 2 podkładów mieszając je: Multi-tasking Neutral oraz Fairly Light Neutral.
Nakładam je za pomocą pędzla z płaską końcówką - super rozprowadza podkład, wcześniej stosowałam sephorowski kabuki, jest kolosalna róznica. Ten pędzęl tak rozprowadza podkład, ze wtapia on się w skórę, przez co nie jest widoczny na twarzy.
Niestety nie dla mnie jest korektor Mint do przebarwień, widać go było spod podkładu i niestety podrażniał naczynka.

Ostatnio zaszalałam i zamówiłam zestaw za 50$. Nie mogę się już doczekać.
Trochę się obawia, ze mogą mi cło dowalić
Warto czytać komunikaty
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90
akurat była promocja: rabat -8% oraz przy zamówieniu powyżej 40 $ można było otrzymać 3 cienie do oczu.

Pozdrawiam
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora