Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-02, 19:48   #29
Manive
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Mnie to "pomuc" powaliło

I chyba się nie zdziwię jeśli PiN8719 to alter ego DE.


Ojejku dziewczyny! Dlaczego jesteście takie niemiłe względem PiN8719 i Dangerous Eyes? Bardzo się zdziwiłam jak przeczytałam wszystkie komentarze!!! "Pomuc" to tylko jeden błąd ortograficzny, jaki popełniła PiN8719, a więc dlaczego znów zaczęłyście wyśmiewać? Owszem, Dangerous Eyes i PiN8719 zrobiły po kilka błędów , ale jak już ktoś mądry na tym forum powiedział, czy trzeba go przez to dyskwalifikować z udzielania się na forum? Panują to przedziwne zwyczaje. Owszem, i komentatorzy są wyrozumiali i mili, ale także wyśmiewający. Kpiący z ich odpowiedzi. Dlaczego? Ja naprawdę tego nie rozumiem. Uważam że Dangerous Eyes było przykro z tego powodu. Owszem, jej oryginalne wypowiedzi były śmieszne, głównie z tą "niepeszącą urodą" Ale, to tylko próba udawania kogoś, kim naprawdę Dangerous Eyes nie jest. To naprawdę dziwne, a większość postrzega starszych jako wzór do naśladowania. Dlaczego po prostu nie poprawiłyście jej błędów, tylko od razu wyśmialiście? Podziwiam PiN8719 za to, że postawiła się wam w poprzednim komentarzu Ponieważ naraziła się na Ban stały, ale wypowiedziała szczerą opinię na ten temat, choć w mało kulturalny sposób. Hmm, wielkie brawa.
Szkoda mi tylko tego całego wyśmiania. Bo, po co one tutaj? Wystarczy zakpić drwiąco w domu na krześle a nie od razu wypisywać to na forum. Autorce naprawdę musiało to dodać wiele stresów

Pozdrawiam !
Pomóc w tym temacie niestety nie mogę. Przepraszam .



---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez PiN8719 Pokaż wiadomość
Tak. Mnie też to powaliło, jak to potem przeczytałam :/ Ale nie miałam słownika który podkreśla , a gdy już wrzuciłam zmienić się przecież nie da. Dziewczyny, jesteście wielkimi egoistkami. Sztuczne kobiety, które potrafią wyłącznie wytykać błędy i się z nich naśmiewać. Nie myślałam, że polskie, podobno piękne kobiety nie mają za grosz polskiego, podobno zwykłego rozumu. W tym temacie wiele odpowiedzi i mnie zawiodło, i sprowokowało. Owszem też wkurzały, przyprawiały o dreszcze, denerwowały. Żadna nie przyprawiła mnie o śmiech. Bo niektóre, mądre tu panie bez naśmiewania się, odpowiadały normalnie jak na człowieka przystało. Niektóre zaś, dorosłe egoistki zachowały się jak przemądrzałe dziewczynki, które myślą, że wiedzą najlepiej. Nie myślałam, iż to ta młodsza strona zachowa się poważniej, niż ta starsza, która widocznie straciła panowanie nad rozumem. Chyba nie wiecie, do czego zmierza Wizaż. Do pomocy, nie wytykaniu błędów, które są nieliczne i drobne. Same i wy, popełniacie błędy, tak samo jak i ja. Nie jesteście ideałami.

Dzisiaj przeczytałam koleją partię niemiłych, wręcz wrednych komentarzy. Nie wiem ku czemu to zmierza . Na pewno nie szacunku do innych Wizażanek.


Idziemy na kompromis dziewczyny ?
Może i PiN8719 i Dangerous Eyes zachowały się dziecinnie, (świadczy o tym ich reakcja) Ale, może pójdziemy wszystkie na kompromis i damy sobie spokój z wyśmiewaniem tej dwójki, z krytyką, poprawianiem błędów, blablabla . Tak wiem jestem przezabawna Dangerous Eyes i PiN8719 też Błachacha. (tylko do łez) A teraz podajmy sobie rączkę na zgodę, chociaż tej dwójki tu nie ma z nami, przez to że poniosły je emocje

Uważam że wszyscy zachowaliśmy się dziecinnie Nie będę tu nikogo z osobna wytykac Pani Jesień, Avari i reszta... Jednak kłamac nie będę, prawdą jest, że troszkę to wyśmialiście, przynajmniej na początku, albo z tekstem "marna prowokacja" lub czymś innym. Możliwe że Dangerous Eyes zrobiło się nieprzyjemnie i wylała z siebie całą resztkę emocji jaka jej została Zrobiła to w sposób natarczywy ale za wszystko przeprosiła i znów się zaczęło. Prawdopodobnie PiN8719 to drugie konto Dangerous Eyes, ale w szczegóły nie wnikajmy. PiN8719 napisała miło to, co sądzi, a później błąd. "pomuc" wylało emocję kolejnych dziewczyn I one wytknęły "pomuc" - " Mnie to pomuc rozwaliło! " Ale to tylko drobny śmieszek, nieprawdaż? PiN8719 się wkurzyła i proszę, oto co mamy! Żaden wątek o włosach tylko o pechowej kłótni w której nikt nie ma racji !
I jak, śmiech i po kłótni? Pomyślcie jakie wy byłyście w tym wieku na pewno nie idealne
Manive jest offline Zgłoś do moderatora