Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-06, 12:06   #22
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja z totalnym OT: dziewczyny, pomóżcie - dla Oli Księżniczka czy Orchidea
orchidea jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
No to moj czwarty watek i dziewiaty miesiac z SB zaczelam tym samym

INESIS bardzo bardzo dziekuje. Galaretki doszly, zastanawialam sie, co to u diabla jest, ale nim rozpakowalam to mnie olsnilo Glupio mi strasznie, nie wiem,jak sie odwdziecze. Jeszcze raz wielkie dzieki

Rosalyn a pomyslec, ze tez mialam byc na Openerze... Co do opalenizny ja nie zazdroszcze, bom tez juz brazowa

Jesc mi sie nie chce... a piec chleba juz wogole, jak pomysle o goracu z piekarnika. Stad dzis kupilam chleb Kolodziej. Na weekend bede musiala jednak zrobic, bo znwou goscie...
Choc sobote zakladalam grzeszna, to okazalo sie, ze wcale taka nie byla (lodow juz nie licze na III fazie). Ladnie Sbowo przezylam dzien na wyjezdzie.
Drozdzowki pomrozilam.
Za to dzis dostalam jakies 5 kg swiezych jagod, wiec wieczorem beda sie robic jagodzianki (Na Kwestii jest jakis nowy przepis), piec muffinki z jagodami dla mnie, pewnie na sniadanie nalesniki z jagodami i twarogiem

Do spowiedzi weglowych: dzis dwie kromki Kolodzieja, dwie drozdzowki, obiad bezweglowy, pozniej pewnie jakas mieszanka studencka na plazy, moze ciut loda po chlopakach...
No ale jest lepiej, choc ciezka jestem po weglach I dzis juz wstalam pobiegac, choc o 6.00 rano juz goraco...
Przez plazowanie w domu mam tylko czas pranie robic... Musze posprzatac, moze dzis, jak Tz bedzie w pracy, to ogarne sie jakos...

Milego dnia.
oj u mnie kulinarnie tez kiepsko
mam w planach chlebek, hummus, tarta z cukinią a w rzeczywistości zostaje przy kupnym chlebku i naleznikach razowych(w weekend narobiłam ok 30i czesc zamroziłam) no i co kilka dni lody dochodzą wiec III faza pełną parą
a w sobote ide na wesele i znowu bedzie grzesznie...
mysle ze I faza przed slubem nieunikiniona ale poki co ciesze sie III fazą...

P.S
to moja 8 czesc
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora