Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 14:01   #28
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Rosalyn a pomyslec, ze tez mialam byc na Openerze... Co do opalenizny ja nie zazdroszcze, bom tez juz brazowa
Milego dnia.
Ja byłam tylko wczoraj, ale Kings of Leon dali czadu. A czemu w końcu nie pojechałaś? No ja się chyba zaraz pójdę podopalać, bo mąż coś o plaży przebąkuje.
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja z totalnym OT: dziewczyny, pomóżcie - dla Oli Księżniczka czy Orchidea
Orchidea! No i gratuluje położenia dziciaczka do własnego łóżka!
Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
No prosze Nie było mnie dwa dni i nowy wątek już. Jak widac w moim podpisie poszukiwania złotego środka ciąg dalszy Ubiegły tydzień był wybitnie nieudany - dwa napady obżarstwa. Muszę znlaleźć sposób na wprowadzenie węgli, bez napadu po 3-4 dniach. Liczę na małą pomoc pana Motnignaca w tym względzie Oto moje miksowe menu:
śn: jajecznica z 3 jajek na łyżeczce oliwy z cukinią i cebulą, 2 ogórki małosolne, pomidor, troche białej kapusty, 20 g sera żółtego
IIśn: jabłko
ob: 300 g brokuła, 100 g makaronu durum z jogurtem (grzeszkowo jogobella light wiśniowa wpadła, miał być naturalny )
kolacja: sałatka (50 g ciecierzycy, 130 g tuńczyka, pomidor, ogórek małosolny, pietruszka, jogurt zott 1%)

Pod względem MM zrobiłam dwa błedy, a tak Sb-owo patrząc to chyba dobrze


pozdrawiam
Ja też poszukuję innej drogi. A widzę, że na prawdę wiele z nas ma problemy z węglami, albo ich za mało - strach, albo jak już zaczniemy z węglami to... ciągi. Nie wiem co jest nie tak?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora