Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy warto kupić droższy kosmetyk?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-25, 14:24   #18
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: czy warto kupić droższy kosmetyk?

Cytat:
Napisane przez Monika...
hello kobietki mam do was pytanie: czy warto wydać więcej kasy na kosmetyk lepszej firmy?
Na niektóre na pewno nie warto. Np. nie warto wydawać pieniędzy na balsamy do ciała, żele, czy mleczka do mycia twarzy, pilingi i żele pod prysznic selektywnych firm. Są milutkie w użyciu, ale tak naprawdę tu najważniejsza jest systematyczność lub "apteczna" delikatność a nie marka.
A na co warto? Na dobry puder, który zamieni nawet marną cerę w aksamit, na dobry podkład, który ujednolici karnację, doda jej świetlistości i jednocześnie zmatuje (są takie ), a sam pozostanie niewidoczny i na dobry tusz do rzęs, który nie będzie się osypywał pod oczy w ciągu dnia, nie poskleja rzęs i nie rozpuści się pod wpływem jednej łzy. Ja kosmetyki spełniające te wymagania znalazłam tylko wśród wysokopółkowych, ale jeśli Tobie trafi się jakaś zadowalająca perełka w "niższej przestrzeni cenowej", to Twoja wygrana.
Znakomite cienie do oczu można znaleźć na średniej półce.
Co do kremów, to Smoczyca już napisała wszystko: nie warto oszczędzać na dobrych, fotostabilnych filtrach, a nad rozreklamowanymi cudami wszelkich Diorów, Chaneli i Guerlainów (choć do tej ostatniej marki sama mam wyraźną słabość) Basia "pastwi się" niemiłosiernie na Biochemi Urody.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując